۰۲۱-۴۱۵۳۵

چرا تور ویتنام نوروز 99

ویتنام در جنوب شرق آسیا، یکی از بی‌نظیرترین نقاط جهان از نظر جاذبه‌های طبیعی‌ست. باید دقت داشته باشید که اگر چه ویتنام در جنوب شرق آسیا و در نزدیکی تایلند قرار گرفته است، اما به کل طبیعتی متفاوت و خیره‌کننده را در خود جای داده است. کوه‌های آهکی، کوه‌های پوشیده از جنگل و رودهای روان در میان آن‌ها و همچنین کشتزارهای برنج، که جلوه‌هایی کم‌تر دیده شده در جهان را ایجاد کرده‌اند، همه عاملی برای سفر با تور ویتنام است.

دقت داشته باشید که این کشور، فقط چیزی حدود ۳۵۰۰ کیلومتر ساحل را در خود جای داده است. این جاذبه‌ی بی‌نظیر، فارغ از تاریخ کهن این کشور و همچنین جاذبه‌هایی مانند کشتی کروز در هالونگ بی ویتنام است. اما نوروز، زمانی‌ست که فرصت کافی برای دیدن همه‌نوع از جاذبه‌های گردشگری ویتنام، فراهم است. پس برنامه‌ریزی طولانی‌مدت برای تور ویتنام نوروز 99 بیشتر فراهم می‌شود، تا مسافران از انواع زیبایی‌های این کشور، بهره‌مند شوند.

انواع بسته‌های تور ویتنام نوروز 99

شهرهای توریستی و گردشگری ویتنام بسیار زیادند، اما معروف‌ترین شهرهایی که بیشتر مسافرانی که بار اول به آن سفر می‌کنند، قصد حضور در آن‌ها را دارند، شهرهای هو شی مین (سایگون)، هانوی، دانانگ و خلیج هالونگ است.
ما تلاش کردیم تا در بسته‌های خود، ترکیبی از این شهرها را قرار دهیم. با این ترکیب، شما در هو شی مین (سایگون)، امکان بازدید از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی و همچنین برخی موارد بازمانده از جنگ ویتنام را خواهید دید. دانانگ به عنوان یک شهر ساحلی لوکس در این کشور، می‌تواند سلیقه‌ی آن‌هایی که به دنبال سواحل خانوادگی و آرام، برای استراحت هستند را به سادگی تأمین کند. جاذبه‌های گردشگری هانوی شهری‌ست که آن‌قدر فراوان است، که امکان بازدید از همه‌ی آن‌ها، مطمئناً فراهم نخواهد شد، عمده‌ای این جاذبه‌ها تاریخی، فرهنگی و طبیعی هستند و این فرصتی‌ست که از کنار ساحل، کنده شوید و کمی هم با ویتنام آشنا شوید. نهایتاً کشتی‌های کروز هالونگ بی منتظر مسافران هستند تا آن‌ها را به گشتی دو روزه، در خلیجی بی‌نهایت زیبا، ببرند.

آب و هوای ویتنام در نوروز 99

باید دقت کنید که ویتنام یک کشور با آب و هوای استوایی‌ست و فصل‌های آن، چندان مشابه کشورهای چهار فصل نظیر ایران نیست. برخی ماه‌ها گرم‌تر و پربارش‌تر هستند و برخی ماه‌ها خنک‌تر و کم‌بارش‌تر و چون اکثر تفریحات نیاز به دما و بارش کمتر دارد، بهترین زمان سفر، بر اساس این پارامترها تعیین می‌شوند.
بهترین زمان سفر به شهرهای شمالی ویتنام، مانند هانوی و هالونگ بی، بین ماه‌های سپتامبر تا نوامبر (اواخر شهریور تا اواسط آبان) و همچنین ماه‌های مارس تا می (اواسط اسفند تا اواسط اردیبهشت) است. هم‌چنین بهترین زمان سفر به شهرهای مرکزی ویتنام، یعنی شهرهایی نظیر دانانگ ، ژانویه تا آگوست (اواسط دی تا مرداد) است. در کنار این‌ها، زمان مناسب سفر به جنوب ویتنام یعنی شهرهایی مانند هو شی مین (سایگون) از دسامبر تا آپریل (آذر تا اردیبهشت) است. بنابراین شانس با شما همراه است و در بهترین تاریخ ممکن، با تور ویتنام نوروز 99 سفر خواهید کرد.

قیمت تور ویتنام نوروز 99

ویتنام اگرچه کشوری ارزان محسوب می‌شود، اما امکان یافتن تور ویتنام ارزان، تقریباً، عملی غیر ممکن است. فاصله‌های زیاد بین شهرهای گردشگری‌ آن، پروازهای بین‌المللی گران‌قیمت و باکیفیت به این مقصد و همچنین تورهای داخلی با قیمت بالا، همگی سبب می‌شوند تا قیمت تور ویتنام، بالا باشد و عملاً با مسیرهایی نزدیک به آن، مانند مالزی و تایلند قابل قیاس نباشد. اما هزینه‌های جاری در مقصد بسیار کم است و مسافران در خرید یا خورد خوراک خود، هزینه‌های چندانی پرداخت نمی‌کنند.

برای تور ویتنام نوروز ۹۹ چندین پرواز مختلف در نظر گرفته شده است که در حال حاضر، امارات به صورت توقف در دبی و همچنین پرواز ماهان، با توقف در کوالالامپور، برنامه‌ریزی شده است و قیمت‌ها از ۲۰ میلیون تومان و بیشتر، وابسته به شهرهای انتخابی، پرواز انتخابی و همچنین انواع مکان‌های اقامتی مورد نظر مسافران خواهد بود.

خدمات تور ویتنام نوروز 99

آژانس آویسا در بسته‌های تورهای نوروز ویتنام خود، خدمات ثابتی را قرار داده است. بلیت رفت و برگشت هواپیما از ایران به مقصد ویتنام، بلیت پرواز بین شهرهای مختلف ویتنام، مکان‌های اقامتی وابسته به انتخاب صورت گرفته، ارائه دعوت‌نامه جهت اخذ ویزای فرودگاهی ویتنام، گشت‌های شهری رایگان در شهرهای مختلف، ترانسفر فرودگاهی، لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی از جمله‌ی این موارد هستند. در خلال برنامه‌ی تور ویتنام نوروز، چند روزی در اختیار خود مسافران قرار داده شده است که امکان ارائه تورهای شهری مختلفی برای مسافران در مقصد میسر است و مسافران تور ویتنام، می‌توانند با توجه به شرایط، قیمت و همچنین علاقه‌ی خود، اقدام به انتخاب این تورها کرده و از آن‌ها استفاده کنند.

مدارک لازم برای خرید تور ویتنام نوروز 99

باید دقت کنید که اگر شخصی به صورت انفرادی، قصد اخذ ویزای ویتنام از سفارت را داشته باشد، با سختی فراوانی روبرو خواهد شد و مدارک مفصلی را می‌بایست به سفارت ارائه کند، که ممکن است وی را از این سفر پشیمان کند.

آژانس آویسا از آن‌جا که مجری مستقیم تور ویتنام است، از طریق کارگزاران معتبر ویتنامی، که برگزارکنندگان تورهای مسافران اروپایی و آمریکایی در این کشور هستند، اقدام به برگزاری تور نوروز 99 ویتنام می‌کند. بدین طریق، امکان اخذ ویزای فرودگاهی برای مسافران فراهم خواهد شد و صرفاً با پرداخت مبلغ ۲۰ دلار در مرز ورودی، به ماموران صدور ویزا، امکان ورود وی به ویتنام فراهم خواهد شد. باید دقت کنید که تنها مدرک لازم برای دریافت دعوت‌نامه‌ی ویتنام جهت اخذ ویزای فرودگاهی، صرفاً اسکن پاسپورت با حداقل ۷ ماه تاریخ انقضا، از زمان سفر است.