۰۲۱-۴۱۵۳۵

درباره آویسا

آژانس آویسا الهه باستان در سال ۱۳۸۹ با پشتوانه‌ی مدیران با تجربه‌ی خود در تهران تاسیس شد و در اولین گام به سراغ تورهای داخلی و خارجی بیشتر محبوب میان ایرانیان، مانند تورهای ترکیه، تور دبی، غیره رفت. در این سال‌ها و با بیشتر شدن تجربه‌ی آژانس آویسا، تلاش بر تمرکز هر چه بیشتر و تخصصی‌تر بر مسیرهای اصلی یا سایر مسیرهای جدیدتر شده و این امر هر سال رو به گسترش بوده است.

اگر چه آژانس آویسا از ابتدا بسیاری از مقصدهای گردشگری را در لیست خدمات خود داشته است اما در این سال‌ها تمرکز بیشتری بر تور روسیه و همچنین تورهای جنوب شرق آسیا مانند تور مالزی و تور تایلند گذاشته شده است و عملا آویسا به مجری مستقیم تورهای این مقاصد تبدیل شده است. در کنار این مسیرها، برخی مسیرهای لوکس‌تر مانند تور ویتنام و تور بالی نیز به محصولات اصلی آژانس آویسا افزوده شده و جامعه مشتریان ۱۰۰ هزار نفری آویسا می‌توانند خدمات این مقصدها را از مجری مستقیم تورهای این مقاصد خریداری کنند.

در کنار این موارد آویسا همواره کوشیده تا مقاصد جدیدتر را در اختیار مسافران خود قرار دهد که در یکی از آخرین اقدام‌های صورت گرفته، تورهای ژاپن نیز به مقصدهای اصلی ما اضافه شده است. این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت و تلاش می‌شود بهترین مقاصد ممکن برای ایرانیان فراهم شود. 

یکی از ویژگی‌های آژانس آویسا به روز بودن و تلاش برای حضور در محیط دیجیتال بوده است. از ابتدای راه‌اندازی آژانس تلاش شد تا با حداکثر امکان در فضای مجازی فعال بوده و خدمات نو رو به مسافران و با شفافیت حداکثری ارائه کرد و به همین سبب حضور در وب‌سایت‌های معتبر معرفی تورهای گردشگری یکی از برنامه‌ها بوده است.