درباره ما


دفتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری آویسا الهه باستان، ازسال 1391، با همراهی بیش از 40 تن از متخصصین حوزه گردشگری و مشاوره خرید تور های مسافرتی آغاز شد و از آن زمان تا کنون، همراهِ معتمد شما در سفر بوده‌ایم.

آویسا الهه باستالن با بیش از 12 سال سابقه تور اپراتوری و فعالیت تخصصی و چارترهای سالانه در مسیرهای استانبول-آنتالیا-آلانیا-روسیه-سریلانکا-تایلند-مالزی- ویتنام –چین و....... دارا میباشد

بیشترین نیاز فعالیت در صنعت گردشگری، تجربه و تخصص هر مجموعه است. مسافران در تمامی نقاط دنیا همواره سعی میکنند شرکتی را برای مسافرتهای خود انتخاب کنند که تجربه و دانش لازم را در ارائه خدمات مسافرتی دارا باشد. این موضوع برای شرکتها و مسافرهایی که به صورت متعدد سفر میکنند بیشتر احساس میشود.

زیرا برای این قشر سفر تنها به قصد تفریح نیست و کوچکترین اشتباهی میتواند اعتبار آنها را خدشه دار کند و یا ضررهای هنگفتی به آنها تحمیل کند. به همین دلیل این نوع مسافران بیش از سایرین، تجربه و تخصص شرکت مسافرتی طرف قرارداد خود را اولویت قرار میدهند و خدمات مسافرتی خود را از شرکتی باتجربه تهیه میکنند تا با خیال راحت و بدون دغدغه به سفر کاری یا تفریحی خود بروند.


ما مفتخریم با بیش از یک دهه تجربه در امور گردشگری و ارائه خدمات تور مسافرتی داخلی و خارجی در آژانس مسافرتی آویسا الهه باستان با احساس مسئولیت ، خدمات با کیفیت در سطح عالی و مناسبترین قیمت را در اختیار مشتریان قراردهیم

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان کاووسی فر، نبش خیابان وطنی، پلاک ۵۰، طبقه 2

02141535
09919005607
info@avisatour.com

مشاوره رایگان