۰۲۱-۴۱۵۳۵

چرا تور روسیه نوروز 99

در سال‌های گذشته و با استقبال مسافران ایرانی از تور روسیه در تابستان، برگزاری تورهای این مسیر، در عید نوروز هم در چند سال گذشته، انجام شده است و استقبال از آن، بیشتر از پیش‌بینی‌ها بود. امسال هم تور روسیه نوروز 99، همانند سال‌های گذشته، برای چند تاریخ محدود و ظرفیتی متناسب در نظر گرفته شده است، که همین ظرفیت محدود، دلیلی‌ست بر این که طالبان این مسیر، می‌بایست سریع‌تر انتخاب خود را نهایی کرده و خرید تور نوروز 99 خود را انجام دهند.
مزیت خرید تور روسیه در آن است که در درجه‌ی اول با سهولت دریافت ویزا، می‌توان به کشوری با فرهنگی نزدیک به اروپا سفر کرد. هزینه‌های مقصد هم آن‌قدر بالا نیستند و سبب می‌شوند که مجموعاً سفری مقرون به صرفه، برای خانواده‌ها در نوروز باشد. باید دقت کنید که خرید تور نوروز روسیه، این مزیت را دارد که از مسافران پر تعداد فصل تابستان، خبری نیست و این مسأله بر کاهش هزینه‌های مقصد هم، مؤثر خواهد بود.

انواع بسته‌های تور روسیه نوروز 99

بسته‌های تور روسیه نوروز ۹۹ از نظر شهرهایی که ترکیب شده‌اند، تفاوتی ندارد و شامل دو شهر مهم و اصلی روسیه، یعنی مسکو و سنت‌پترزبورگ است. تعداد شب‌های آن هم تقریباً مشابه و به صورت بسته‌های با طول تقریبی یک هفته (۶ تا ۸ شب)، عرضه می‌شود، که ۴ شب مسکو و ۳ شب سنت‌پترزبورگ را در برخواهد گرفت. اما ایرلاین‌هایی که در تور نوروزی روسیه امسال عرضه شده‌اند، متنوعند و شامل پرواز ماهان، نوردویند و ایرفلوت می‌شود. همین امر، سبب اختلاف در قیمت، کیفیت، تاریخ و ساعت پرواز شده است.
در کنار این، انواع مکان‌های اقامتی در بسته‌ها گنجانده شده است، تا مسافران بر اساس سلیقه و بودجه‌ی خود، امکان انتخاب داشته باشند. از آن‌جا که روسیه از آن دست مسیرهایی‌ست که عمده‌ی زمان سفر را در هتل نخواهید بود، توصیه ما آن است که هتلی را انتخاب کنید که امکانات مناسبی داشته باشد و با بودجه‌تان متناسب باشد. در حقیقت نیازی به سخت‌گیری زیاد در زمینه هتل نیست.

آب و هوای روسیه در نوروز 99

روسیه یکی از سردترین نقاط جهان را در خود جای داده است. اما شهرهای توریستی که در تور روسیه نوروز 99 عرضه می‌شوند، لزوماً جز این موارد نیستند، هر چند در مقایسه با برخی مسیرها سرد محسوب می‌شود.
بهترین زمان سفر به روسیه در ماه‌های می تا آگوست (خرداد تا شهریور) است و عمده‌ی مسافران، در این فصل به این کشور سفر می‌کنند و این امر هم، سبب افزایش قیمت هتل‌ها و هم شلوغ‌تر شدن مکان‌های گردشگری، خواهد شد. دمای هوا در ماه‌های مارس و آپریل که عید نوروز در آن قرار گرفته است، از حدود منهای ۵ درجه تا مثبت ۵ درجه متغیر است و می‌توان گفت که هوایی زمستانی را دارد و می‌بایست، حتماً لباس‌های زمستانی و گرم، همراه داشته باشید تا مشکلی برای‌تان ایجاد نشود. مد نظر داشته باشید که ممکن است در برخی مواقع، بارش هم وجود داشته باشد، که لزوم همراه داشتن چتر را نشان می‌دهد.

قیمت تور روسیه نوروز 99

قیمت تور روسیه نوروز 99، در میان بسیاری از مسیرهای نوروزی، بسیار مناسب به نظر می‌آید. با توجه به برگزاری یک هفته‌ای این تورها، همچنین پرواز با ایرلاین‌های خارجی و همچنین اقامت در هتل‌های با کیفیت، رقم این تورها از مبلغ ۱۱ میلیون تومان آغاز می‌شود. تقریباً بسیاری از مسیرهایی که با چنین مدت زمانی برگزار می‌شوند و پروازهای ایرانی در آن سرویس‌دهی می‌کنند، قیمت بیشتری دارند.
باید دقت کنید که تورهای هفته دوم نوروز، از تور روسیه نوروز در هفته‌ی دوم گران‌تر خواهد بود، همچنین انتخاب هتل‌های با کیفیت‌تر نیز، بر رقم تور مؤثر خواهد بود و موجب افزایش قیمت آن، خواهد شد. به طور معمول نیز، بسته‌هایی با پرواز ایرانی ارزان‌تر و پروازهای روسی گران‌تر خواهند بود. این ایرلاین‌ها از نظر کیفیت و انواع هواپیماهای مسافربری که استفاده می‌کنند، متفاوت هستند و همین سبب این اختلاف قیمت خواهد بود.

خدمات تور روسیه نوروز 99

در هنگام خرید تور نوروز 99 روسیه، خدماتی را خریداری می‌کنید که در مبدأ یا مقصد، به شما ارائه می‌شود. در این بسته‌ها، بلیت رفت و برگشت به روسیه، هتل با صبحانه (هتل‌های روسیه از میان انواع سرویس هتل، خدمات B.B عرضه می‌کنند)، ترانسفر بین شهری با قطار یا هواپیما، ترانسفر فرودگاهی، لیدر فارسی زبان، گشت شهری ۱ روزه در هر شهر، اخذ ویزای الکترونیکی روسیه و بیمه مسافرتی گنجانده شده است.

مدارک لازم برای خرید تور روسیه نوروز 99

در سال جاری، ویزای روسیه به صورت الکترونیکی صادر می‌شود و آژانس‌های مسافرتی، برای این نوع از ویزا، اقدام خواهند کرد. بدین منظور، صرفاً لازم است تا مسافران، اسکن پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر را به آژانس آویسا تحویل دهند، تا امور مربوط به صدور بلیت، دریافت هتل و ویزا انجام پذیرد.