۰۲۱-۴۱۵۳۵

معروف‌ترین اهالی سفر در اینستاگرام

معروف‌ترین اهالی سفر در اینستاگرام

این روزها اکانت‌های اینستاگرامی مختلفی، با تعداد دنبال‌ کننده‌های بالا، در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کنند. از جمله معروف‌ترین و پرطرفدارترین صفحه‌ها، مربوط به اکانت‌های مسافرتی است. چرا که با رایج شدن کاربرد اینستاگرام در بین مردم، افراد زیادی از آن، جهت آشنایی با مقصدهای گردشگری متنوع و جاذبه‌های گردشگری مختلف استفاده می‌کنند. ماهیت سفر با عکس و ویدئو گره خورده و انتشار آن برای بازدید سایرین می‌تواند برای مخاطبان جذاب باشد و سبب پیگیری آن‌ها هم شود. اما جهان‌گردهای مختلف سبک‌های مختلفی از سفر را دارند، بعضی طبیعت‌گرد، برخی ماجراجو، برخی اهل سفر لاکچری و بعضی از آن‌ها هم برای غذا و سفر می‌کنند که آشنایی با هم کدام از این موارد به شناخت از مقاصد مختلف کمک خواهد کرد. اگر شما نیز جز افرادی هستید که علاقه به دنبال کردن اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام دارید، همراه ما باشید زیرا در این مقاله سعی کرده‌ایم چند تا از پربازدیدترین و مشهورترین آن‌ها را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

اینستاگرام سفر jannikobenhoff

اکانت jannikobenhoff با ۷۸۴ هزار دنبال کننده یکی مهم‌ترین اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام محسوب می‌شود. این عکاس ۱۹ ساله آلمانی این روزها به یکی از تأثیرگذارترین اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام تبدیل شده است. همراه اصلی او در تمامی سفرهای‌ش دوربین عکاسی و صفحه اینستاگرام‌ش است.

اینستاگرام سفر alexstrohl

alexstrohl با تقریبا ۲ میلیون دنبال کننده یکی از محبوب‌ترین اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام در بین عموم مردم است. او در بایوگرافی خود می‌گوید که داستان زندگی خود را در قالب سفرهای‌ش به کمک عکاسی و فیلم بیان می‌کند. الکس استرول در مونتانا مستقر است.

اینستاگرام سفر erubes1

یکی دیگر از اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام، با ۴۳۶ هزار دنبال کننده صفحه erubes1 است. این صفحه متعلق به اریک روبنس عکاس مستقر در کالیفرنیا است که با مبلغ‌هایی که از برندهای دوربین‌ها عکاسی برای گرفتن عکس در طول سفر می‌گیرد سفر می‌کند. او تمامی نقاط جهان را به عنوان مقصد گردشگری خود تعیین می‌کند.

اینستاگرام سفر chrisburkard

کریس بورکارد عکاس و کارگردانی است که به سراسر جهان سفر می‌کند. امروزه تعداد دنبال کننده‌های او در اکانت اینستاگرام‌ش با نام chrisburkard به ۳.۵ میلیون نفر رسیده است. این تعداد دنبال کننده، دلیل بر پرطرفدار بودن این صفحه در بین اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام است.

اینستاگرام سفر doyoutravel

جک موریس و پارتنرش لورن بولن با باز کردن صفحه اینستاگرام با نام doyoutravel و با هدف گردش و عکاسی، باعث تشویق و الهام گرفتن بسیاری از توریست‌ها شده‌اند. این زوج اکنون در بالی مستقر هستند. آن‌ها هزینه‌های سفر خود را با تبلیغ برندهای معتبر در اکانت اینستاگرام خود با ۲.۷ میلیون دنبال کننده به دست می‌آورند.

اینستاگرام سفر sennarelax

Senai Senna یک جهان‌گرد سوئیسی است که به کل دنیا سفر می‌کند و عکس‌های خیره‌کننده و رنگارنگی را از لحظات سفر خود ثبت و سپس در اکانت اینستاگرام خود به نمایش می‌گذارد. در حال حاضر، این جهان‌گرد یکی از محبوب‌ترین اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام را با نام sennarelax و ۱.۲ میلیون دنبال کننده دارد.

اینستاگرام سفر eljackson

ساموئل تایپاله یا به عبارتی دیگر با نام مستعار ال جکسون، عکاس و جهانگرد نروژی است که به همراه همسرش hilvees به دور دنیا سفر می‌کند. آن‌ها ماجراهای سفر خود را در پیج eljackson با ۳۸۴ هزار دنبال کننده به اشتراک می‌گذارند.

اینستاگرام سفر swedishnomad

الکس با اکانت اینستاگرامی خود به آدرس swedishnomad و ۱۶۲ هزار دنبال کننده یکی از محبوب‌ترین اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام را داراست. او در این صفحه شخصی، تجربیات خود از سفر به دنیا و کشف جاهای جدید در جهان را با دنبال کننده‌های خود به اشتراک می‌گذارد.

اینستاگرام سفر vancitywild

بری و روبن، یک زوج جوان هستند که در حال حاضر در ونکوور مستقر هستند. آن‌ها ساحل غربی آمریکا را کاوش می‌کنند. شما می‌توانید به آدرس vancitywild با ۱۵۶ هزار دنبال کننده در اینستاگرام بروید و از عکس‌های سفر این زوج، لذت ببرید.

اینستاگرام سفر danielkordan

پیج اینستاگرامی danielkordan با ۱.۳ میلیون دنبال کننده، این روزها به یکی از مفیدترین اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام تبدیل شده است. علاقه‌مندان به سفر، می‌توانند از عکس‌ها و فیلم‌های این جهانگرد استفاده کنند.

اینستاگرام سفر everchanginghorizon

صاحب پیج everchanginghorizon با ۱.۱ میلیون دنبال کننده یکی از اولین‌ها در حوزه اکانت مسافرتی در اینستاگرام است. او با نوشته «هیچ وقت برای زندگی کردن دیر نیست» تفریح و سفر را اصلی‌ترین برنامه زندگی خود تعیین کرده است.

اینستاگرام سفر chelseakauai

یکی دیگر از تاثیرگذارترین اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام، اکانت chelseakauai با ۸۹۵ هزار دنبال کننده است. صاحب این پیج شخصی، با نام Chelsea Yamase است که در هاوایی زندگی می‌کند. او خود را یک ورزشکار، مدل و نویسنده که به جهان‌گردی مشغول است معرفی می‌کند. او عاشق ماجراجویی، آب و سبک زندگی ساده است.

اینستاگرام سفر mrbenbrown

یکی دیگر از اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام مشهور در بین مردن، متعلق به بن براون است. او عکاس جهان است که مسافرت می‌کند. سپس عکس‌های خود را در اکانت شخصی با ۹۹ هزار دنبال کننده و نام mrbenbrown به اشتراک می‌گذارد.

اینستاگرام سفر andyto

اکانت اینستاگرامی andyto با ۱۵۶ هزار دنبال کننده به اندی، یک فیلم‌ساز و جهانگرد کالیفرنیایی تعلق دارد. او در اوکلند زندگی می‌کند. همچنین می‌گوید «من زندگی خود را وقف ساخت فیلم از لحظات سفر و گسترش نگرش و احساس مثبت در بین مردم می‌کنم.»

اینستاگرام سفر Jordhammond

جردن هاموند، جهانگرد سوئیسی است. در حال حاضر مشغول سفر به کشورهای مختلف و توریستی دنیا و نشر عکس‌هایی از آن‌ها در Jordhammond با ۵۹۸ هزار دنبال کننده است. او صاحب یکی از محبوب‌ترین اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام است.

اینستاگرام سفر migrationology

یکی دیگر از پربازدیدترین اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام، متعلق به مارک وینس است. کسی که دیگر برای ایرانیان آشناست و در ماه‌های اخیر با سفر به ایران و انتشار عکس‌های و فیلم‌های حضورش معروف‌تر هم شده است. اکانت او با نام migrationology و ۱ میلیون دنبال کننده شامل عکس‌هایی از خوراکی‌ها و جاذبه‌های گردشگری متنوع است. در حال حاضر مارک وینس در بانکوک مستقر است.

اینستاگرام سفر damonandjo

دیمون و جو، دو یوتوبر جوان هستند که با الهام گرفتن از فیلم‌های مسافرتی که این روزها ساخته می‌شوند، سفرهای خود را آغاز کردند. در حال حاضر اکانت آن‌ها با نام damonandjo حدود ۱۶۸ هزار دنبال کننده دارد.

اینستاگرام سفر saltinourhair

هانا و نیک، یک زوج وبلاگ نویس مسافرتی هستند. همچنین آن‌ها از لحظات جالب و هیجان‌انگیز سفرهای خود، فیلم می‌گیرند و در saltinourhair منتشر می‌کنند. در حال حاضر، با داشتن ۲۶۱ هزار دنبال کننده یکی از اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام را اداره می‌کنند.

اینستاگرام سفر wanderreds

آلوارو، یکی دیگر از جهان‌گردهایی است که این روزها به شهرت زیادی رسیده است. علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های سفر این توریست را در اکانت شخصی او با آدرس wanderreds و ۱۵۹ هزار دنبال کننده مشاهده کنند.

اینستاگرام سفر funforlouis

از جمله اکانت‌های مسافرتی اینستاگرام که این روزها توانسته است دنبال‌ کننده‌های زیادی را جذب خود کند funforlouis با ۱.۲ میلیون دنبال کننده است. او اولین برنامه سفری خود را به صورت ۹۰ روزه تنظیم کرد. هدف وی از این برنامه، سفر به تمامی کشورهای معروف دنیا بود.

اینستاگرام سفر kyrenian

Altug Galip در اکانت اینستاگرامی خود با آدرس kyrenian و ۱.۳ میلیون دنبال کننده خود را به عنوان یک مسافر، ماجراجو و کارآفرین معرفی می‌کند. او قصد دارد تا کل کشورهای دنیا را بگردد.

اینستاگرام سفر lebackpacker

یوهان لولوس، عکاس و جهانگردی بلژیکی است. او در یک سفر ۵ ماهه از ۱۷ کشور مختلف دیدن کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند، تمامی خاطرات و تجربیات سفر لولوس را در اکانت مسافرتی اینستاگرامی او با نام lebackpacker و ۴۴۸ هزار دنبال کننده مشاهده کنند.

منبع