۰۲۱-۴۱۵۳۵

تور ویتنام 12 شب - دی 1402 (امارات)

نام هتل دو تختهیک تخته۶-۱۲ سال با تخت۲-۶ سال بدون تختنوزاد
Hanoi Tokyo Hotel Hanoi
B.B
La Casta Cruise or similar
F.B
cicilia hotel and spa danang or similar
B.B
bay hotel ho or similar
B.B
Tara Angkor or similar
B.B
doung chan phnom penh
B.B
منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده
مبلغ پرواز در زمان گردآوری پکیج این مقدار بوده و امکان تغییر مبلغ آن وجود دارد.
pan pacific hanoi or similar
B.B
ambassador cruise or simi
F.B
dlg hotel danang or similar
B.B
mai house or similar
B.B
borei angkor or similar
B.B
palace gate hotel and resort phnom penh
B.B
منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده
مبلغ پرواز در زمان گردآوری پکیج این مقدار بوده و امکان تغییر مبلغ آن وجود دارد.

برنامه سفر

هانوی ۲ شب
خلیج هالونگ ۱ شب
دانانگ ۳ شب
سایگون ۳ شب
سیم ریپ ۲ شب
پنوم پن ۱ شب

توضيحات

2شب هانوی+1 شب خلیج هالونگ +3 شب دانانگ+3 شب سایگون(هوشی مین) + 2 شب سیم ریپ مین+ 1 شب پنوم پن

 در زمان رزرو 50% مبلغ تور دریافت می گردد

در صورت سابقه سفر معتبر - مدارک شغلی و تمکن مالی برای ویتنام نیاز می باشد .

قیمت پرواز در زمان بارگذاری پکیج 61.000.000 میلیون تومان بوده و با توجه به نواسانات ارزی قابل تغیر می باشد . 

ویزای ویتنام پیس از تایید اداره مهاجرت ویتنام و صدور نام ویزای الکتریکی در بدو ورود به صورت لیبلی صادر خواهد شد که هزینه آن 25$ بوده و به عهده مسافر میباشد.

روز اول : رسیدن به شهر هانوی

به فرودگاه بین المللی شهر هانوی می رسید . به محض رسیدن به استقبال شما می آیند و به هتل در شهرزیبای هانوی منتقل می شوید . شب را در هتل سپری می کنید .

روز دوم : گشت شهر هانوی

هانوی ، پایتخت ویتنام ، ترکیبی عالی از قدیم و جدید ، آسیایی و اروپایی است . با وجود توسعه سریع اخیر ، این شهر بسیاری از هویت سنتی خود را حفظ کرده است از مجموعه اختصاص داده شده به هوشی مین ، بنیانگذار کشور و ویتنامی ها با عاطفـه بـه عنـوان " عمـو هـو " اختصاص داده شده است . اولین توقف را در مقبره تاریخی هوشی مین انجام دهید ، بنای تاریخی باشکوهی که برای خدمت به عنوان آخرین محل استراحت عمو هو ساخته شده است . به قدم زدن در باغ گیاه شناسی زیبای کاخ ریاست جمهوری ادامه دهید تا از خانه محقر عمو هو دیدن کنید ، که بر اساس یک خانه روستایی ویتنامی با طراحی ساده در محیطی آرام ساخته شده است که نشـان دهنده سبک زندگی ساده ، خالص و اصیل اوست . گشت در بتکده تک ستونی که در سال 1049 از چوب بر روی یک ستون سنگی ساخته شده است و شبیه به شکوفه نیلوفر آبی است که نمادی از خلوص است . به بتکده Tran Quoc ، قدیمی ترین بتکده هانوی ، که در جزیره کوچکی از دریاچه غربی واقع شده است ، ادامه دهید . بعد از ظهر از معبد ادبیات ، اولین دانشگاه ویتنام دیدن کنید . این معبد خیره کننده که در قرن یازدهم ساخته شده است ، نمونه ای نادر از معماری سنتی ویتنامی است که به خوبی حفظ شده است و در پشت اسکناس 100000 دونگ ویتنامی نشان داده شده است . دوچرخه سواری ( ریکشا ) راهی عالی برای تجربه هانوی از نزدیک است زیرا جو پر جنب و جوش ، پر هیجان و اجتماعی است . راننده محلیتان شما را پشت سر راهنما به خیابانهای باریک محله اولد که به خاطر « ۳۶ خیابان ۳۶ اجناس » معروف است ، میفرستد . در داخل محله قدیمی ، مانند آنها از قرن پانزدهم ، 36 خیابان باریک محله قدیمی نامهایی دارند که بازتاب کسب وکارهایی است که زمانی در آنجا انجام میشد . خیابان ابریشم ، خیابان برنج ، خیابان کاغذ ، خیابان لاک فروشی و خیابان جواهرات . پیچ و خم های جذاب خیابان های پشتی را کاوش کنید ، قدرت چانه زنی خود را کشف کنید و با اقلام غیرعادی همراه شوید که همیشه شما را به یاد این بعد از ظهر به یاد ماندنی می اندازد . سفر خود را با پرسه زدن در اطراف دریاچه خوش منظره Hoan Kiem " دریاچه شمشیر برگشته " که نام آن برگرفته از یک شمشیر جادویی است که زمانی مورد احترام ترین قهرمانان برای شکست سلسله مینگ چینی مورد استفاده قرار گرفته .شب در هانوی هستیم .

روز سوم : هانوی - خلیج هالونگ ( ناهار + شام )

( ترنسفر رفت و برگشت کروز اتوبوس گروهی خود کشتی میباشد ) بعد از اینکه صبحانه را میل کردید ، با اتومبیل به سمت خلیج هالونگ که جزو میراث جهانی یونسکو است ، حرکت می کنیم ( 3 ساعت و نیم ) . هر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج هالونگ ، آمیزه ای زیبا از گذرگاه هارمونیک کوه و دریا را از دست بدهد . خلیج کوچک هالونگ در خلیج Tonkin ) Bac Bo ) قرار دارد و با 3000 جزیره ی سبز که مانند جواهر به نظر می رسند ، منطقه ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد . به محض رسیدن به بندرگاه ، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی باشکوه خلیج هالونگ و ناهار با غذای دریایی تازه روی کشتی ، لذت می بریم . کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می دهد . از غارهای شگفت انگیز در خلیج هالونگ که با قندیل احاطه شده است ، دیدن فرمایید . شام را روی کشتی میل می فرمایید . انعکاس تکه های سنگ آهکی که از داخل زمین سر بیرون آورده اند ، صحنه ی قایق های ماهیگیری که در دل تاریکی نورافشانی می کنند . از این لحظات گرانبها در یکی از مهیج ترین مناظر طبیعی جهـان لذت ببرید . شب را در کشتی سپری می کنید .

روز چهارم : هالونگ به هانوی پرواز به دانانگ

صبحانه را در کشتی میل می کنید . بعد از لذت بردن از زیبایی های این خلیج به هانوی برمیگیردیم و با پرواز به دادنگ میرسیم . راهنما به استقبال شما در فرودگاه میاید و اتاق خود در هتل را تحویل میگیرید . شب در دانانگ هستید .

روز پنجم : گشت پیاده دانانگ تا هویی آن :

امروز ، از گشت در اطراف شهر باستانی هوی آن لذت ببرید ، که به دلیل معماری به خوبی حفظ شده ، خیابان های مخصوص پیاده روها و غذاهای معمولی محلی شناخته شده است . در طول این گشت آرام با پای پیاده ، برخی از خانه های تجاری و اجتماعی تاریخی ، بتکده های باستانی ، و مکانهای عبادت سنتی با تأثیرات معماری چینی ، ژاپنی و ویتنامی را تماشا میکنید . در پل نمادین 400 ساله سرپوشیده ژاپنی توقف میکنید و راهی محله چینی در آن سوی آب میشوید.از یک خیاطی دیدن کنید که در آنجا می توانید لباس های سفارشی تهیه کنید .

روز ششم : گشت 1 روزه دانانگ بانا هیلز و پل طلایی امروز

، حدود 30 تا 45 دقیقه از مرکز شهر دانانگ تا تپه با نا ، یک منطقه کوهستانی خوش منظره با مناظر پانوراما ، طی میکنیم . این مکان دمای آن در تمام طول سال بیشتر خنک است . در ایستگاه تله کابین بانا هیلز سوار بر سیستم مدرن تله کابین میشوید منظره ای از طبیعتی که فوق العاده زیباست ، تماشا میکنید . وقتی روی پل طلایی راه می روید که به نظر می رسد توسط یک جفت دست غول پیکر که از کوه بیرون زده اند ، احساس قـدم زدن در ابرها را تجربه میکنید . سپس ، از اوقات فراغت خود در Ba Na Hills برای فعالیت های بیشتر مانند تماشای ویلاهای معماری اروپایی ، انبار شراب فرانسوی ، تخت گل و پاگودا لذت ببرید

روز هفتم : پرواز دانانگ به سایگون ( هوشی مین )

بعد از صبحانه با پرواز به سایگون میرسیم . راهنما به استقبال شما در فرودگاه میاید و اتاق خود در هتل را تحویل میگیرید . شب در سایگون هستید .

روز هشتم : گشت سایگون

صبحانه را در هتل میل می فرمایید . سپس از تور شهر برای بازدید از CUCHI TUNNEL ( تونل های معروف جنگ ) و دیدن کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh لذت می برید . سپس از Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده ، دیدن می فرمایید . پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی ، بخش هایی از توپخانه ، بمب ها و اسلحه های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده اند ، دیدن خواهید کرد . سپس به محله ی چینی نشین Cholon می رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم . تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید . شب را برای گردش یا خرید در شهر هوشی مین در اختیار خواهید داشت .

روز نهم : گشت سایگون- دلتای مک گنگ ( ناهار )

صبح هنگام با 2 ساعت رانندگی به سمت دلتای مکونگ ، که به خاطر باغ های میوه های گرمسیری ، باغ های نارگیل ، محصولات سنتی ساخته شده از نارگیل مشهور است میرویم . پس از ورود ، سوار قایق چوبی محلی میشوید تا از مناظر حومه شهر و زندگی رودخانه لذت ببرید . به دراگون آیلند میرسید و در کنار خانواده کشاورز محلی ، میوه تازه چیده شده و شیر نارگیل را امتحان میکنید . در حالی که یک فنجان چای عسل می نوشید از مهمان نوازی روستایی لذت میبرید . قبل از بازگشت به سایگون ، ناهار محلی از غذاهای محلی در یک رستوران محلی سرو می شود . شب در سایگون اقامت داریم .

روز دهم : سایگون به سیم ریب

گشت نیم روزه پس از صرف صبحانه در هتل ، راننده شما را برای یک پرواز صبحگاهی از هوشی مین به شهر سیم ریپ ، کامبوج ، به فرودگاه منتقل می کند . در بدو ورود ، با راهنمای محلی ملاقات کرده و به شهر میروید . بعدازظهر ، در دریاچه تونله ساپ ، بزرگترین دریاچه آب شیرین در آسیای جنوب شرقی ، با قایق سفر میکنید . از دهکده شناور دیدن کنید ، از مناظر آرام حومه شهر عکس بگیرید یا با مردم محلی تعامل کنید تا بینشی در مورد سبک زندگی روستایی به دست آورید . در راه بازگشت به هتل ، در یک بازار شبانه محلی توقف می کنیم تا از مناظر وسوسه انگیز بو و طعم غذاهای محلى لذت ببریم . در کوچه ها و خیابانهای فرعی اطراف منطقه بازار قدیمی قدم بزنید تا تنقلات واقعی کامبوجیایی را بچشید از جمله ملخ ، عنکبوت ، سوسک ، یا جیرجیرک . شب در سیم ریپ هستیم .

روز یازدهم : سیم ریب گشت یک روزه امروز برای مواجهه با معابد زیبا که به عنوان جواهر آنگکور به شمار می روند ، حرکت کنید . روز با بازدید از Ta Prohm که احتمالاً معروفترین معبد The Tomb Raider است ، آغاز میشود . این معبد زیبا پوشیده از درختان انجیر است و فضایی ترسناک و در عین حال عجیب و غریب به آن بخشیده است . وارد شهر تقویت شده انگکور تام شوید تا معبد اسرارآمیز Bayon را تحسین کنید که تاج آن با تعداد زیادی چهره های آرام بر روی برجهایش حجاری شده است .

همچنین ، از این فرصت استفاده کنید و در مورد کنده کاری های پیچیده تراس فیل ها و تراس پادشاه جذامی بیشتر بدانید . راه خود را به سمت انگکور وات ، یکی از عجایب مدرن جهان بپیچید . از بزرگی معبد شگفت زده شوید و یاد بگیرید که چگونه امپراتوری خمر بین قرن 9 و 13 ، در حدود زمانی که معبد ساخته شد ، رونق یافت . یک شب در سیم ریپ

روز دوازدهم : پرواز سیم ریپ – نوم بن گشت نیم روزه ( شام )

بعد از صرف صبحانه به فرودگاه منتقل شده و پرواز به پنوم پن را انجام دهید . پس از ورود با راهنمای ما جهت تحویل اتاق به هتل میرویم . در شهر نوم پن ، با راهنمای خصوصی محلی خود ملاقات میکنید و برای تور بعد از ظهر حرمت میکنید از Cheung Ek یک بنای یادبود بزرگ برای یادبود 17000 قربانی که در زمان سلطنت رهبر خمرهای سرخ ، پل پوت ، به قتل رسیدند و در گورهای دسته جمعی انداخته شدند ، بازدید کنید . سپس ، از معبد Wat Phnom دیدن کنید ، جایی که می توانید از مناظر خیابان های درختکاری شده پنوم پن لذت ببرید . عصر ، از شام در روی کشتی در رودخانه مکونگ لذت ببرید شب در نوم پن اقامت داریم . روز سیزدهم : بازگشت از نوم بن با توجه به زمان پرواز برای بازگشت به فرودگاه آماده میشویم.

******************************************************

شرکت خدمات مسافرتی آویسا همه روزه از ساعت 9 لغایت 17:30 جوابگوی شما عزیزان می باشد با شماره 41535-021 تماس بگیرید.

در صورت نیاز جهت کسب اطلاعات در روزهای تعطیل و ساعتهای غیر کاری با شماره همراه 09919005607 تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم

2 قطعه عکس + فایل عکس + پاسپورت حداقل با 7 ماه اعتبار + اسکن صفحه اول پاسپورت +تمکن مالی به دلار به مبلغ 250 میلیون تومان و مدارک شغلی 

خدمات تور

- پرواز رفت و برگشت با ایرلاین امارات - پرواز های داخلی - ترانسفر فرودگاهی . 

- هتل های انتخابی به همراه صبحانه

-کروز خلیج هانونگ بی صبحانه-ناهار-شام-بیمه مسافرتی .