۰۲۱-۴۱۵۳۵

چرا تور هند نوروز 1402

برای عاشقان فرهنگ و تاریخ، چند کشور مشخص برای سفر وجود دارد که تحت هیچ شرایطی نمی‌بایست، سفر به آن‌ها را از دست داد. یکی از این کشورها هند است. تاریخی عظیم و با شکوه، بناهایی با شهرت جهانی، فرهنگی پر آوازه و شناخته شده، غذاهایی با شهرت جهانی و طبیعتی شگفت‌انگیز، همه از عواملی هستند که شما را می‌تواند برای همراهی با تور هند نوروز 1402 ترغیب کند.

در میان تورهای نوروز ۱۴۰۲ شرق آسیا، یافتن مقصدی شبیه به هند بسیار سخت است. اگر چه هر کدام ویژگی‌های خود و گاهی برتری‌هایی دارند، اما علل متنوعی که برای این مقصد وجود دارد بسیار جذاب و فراوان است.

انواع بسته‌های تور هند نوروز 1402

برای تور نوروز هند، چند مسیر متفاوت برنامه‌ریزی شده است. مهم‌ترین مسیر برای سفر به هند در تمام جهان و همچنین برای ایرانیان، تور دهلی، آگرا و جیپور است که به مثلث طلایی هند مشهور است. این ۳ شهر در شمال هند قرار گرفته‌اند و مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری هند، در این ۳ شهر وجود دارد، هر چند که تعداد این جاذبه‌ها در هند، می‌شود گفت که قابل شمارش نیست. در این بسته‌ی تور هند نوروز، ۳ شب در دهلی، ۲ شب در آگرا و ۲ شب در جیپور را می‌گذرانید و برای پرواز به هند، از ایرلاین ماهان بهره خواهید برد. باید بگوییم که اگر عاشق فرهنگ و هنر و تاریخ هستید، این سفر بی‌نظیر با هیچ مقصد دیگری، برای شما قابل مقایسه نخواهد بود. اما نکته‌ی مهم در مورد این مسیر آن است که در درجه‌ی اول، یکی از مشکلات بزرگ در هند، پاکیزگی و تمیزی‌ست که در کمتر نقطه‌ای یافت می‌شود و همچنین ترانسفرهای بین شهری، در این بسته با اتوبوس انجام می‌شود، که ممکن است برای مسافران کمی سخت باشد، ولی با هر گشت و گذار در میان زیبایی‌های این شهرها، تمام این مشکلات فراموش خواهد شد.
در کنار این مسیر مشهور، تور گوا نیز وجود دارد، گوا یک شهر ساحلی‌ست که آب و هوایی استوایی دارد، چرا که در جنوب هند واقع شده است. طبیعتی بی‌نظیر که در این شهر وجود دارد، علاوه بر تفریحات ساحلی، جلوه‌ای دیگر به سفر خواهد داد. باید دقت کنید که از نظر فرهنگی، این ساحل با دیگر سواحل در جنوب شرق آسیا، مشابه نیست و کمی محدودیت‌های بیشتری، به‌خصوص در سواحل عمومی وجود دارد، هر چند که این محدودیت‌ها، به شکل قانون نیستند و صرفاً مورد پذیرش فرهنگ عمومی هندیان نیست. اگر مقصد انتخابی شما برای تور هند نوروز 1402، گوا است حتماً دقت کنید که وسایل لازم برای سفرهای ساحلی را به همراه داشته باشید که دچار کمبود و مشکل نشوید.

آب و هوای هند در نوروز 1402

هند در شرق آسیا و با وسعتی فراوان قرار گرفته است و همین امر سبب شده تا آب و هوای متفاوتی، در بخش‌های متنوع آن حاکم باشد. اما در مسیرهایی که تور نوروزی هند عرضه می‌شود، اکثر آن‌ها آب و هوایی استوایی دارند. برای مسیرهای مثلث طلایی، بهترین فصل سفر از دسامبر تا فوریه (آذر تا بهمن) است، چرا که بارش باران در کم‌ترین سطح ممکن و دما، چیزی حدود ۲۰ درجه است، دو ماه بعد از آن، همچنان اوضاع مناسب است، اگر چه دمای هوا تا ۳۰ درجه افزایش پیدا می‌کند. اما از ماه می (اواخر اردیبهشت) دما به ۴۰ درجه سانتیگراد می‌رسد و بارش‌های سیل آسا آغاز می‌شود، پس نوروز، یک مقطع حدافاصلی‌ست، که حداقل، بارش چندانی در آن وجود ندارد، ولی دمای هوا، به‌خصوص در هفته‌ی دوم تعطیلات نوروز، کمی بالاست.

در مورد گوا نیز اوضاع بارش مطابق همان الگوی قبلی‌ست، با این تفاوت در آن ماه‌ها، بارش هر روزه وجود دارد، اما دما بیشتر از ۳۵ درجه نخواهد شد، پس نوروز همچنان زمان مناسبی برای حضور در گوا خواهد بود و شما به خیالی آسوده، امکان حضور در این ساحل استوایی بی‌نظیر را خواهید داشت. اما دقت کنید که آفتاب‌های منطقه بسیار سوزان هستند و محافظت از پوست در ساحل، یکی از مهم‌ترین مسائلی‌ست که باید به آن توجه داشته باشید و نکات آن را رعایت نمایید.

قیمت تور هند نوروز 1402

برای مسیرهای متفاوتی که قبلاً توضیح داده شده، قیمت‌های متفاوتی وجود دارد، اما از آن‌جا که مسیر اصلی در هند، با ایرلاین ماهان برگزار می‌شود، بسته‌ها صرفاً تحت تأثیر انواع اماکن اقامتی و تاریخ سفر است. تور هند نوروز ۱۴۰۲ از تاریخ ۲۵ اسفند تا ۱۱ فروردین برگزار می‌شود، که قیمت‌های ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین بالاترین رقم‌ها را به خود اختصاص می‌دهد. بسته‌های هتل هم چندان تنوعی ندارد و در میان ۴ ستاره تاپ، پنج ستاره و پنج‌ستاره تاپ قابلیت انتخاب وجود دارد.

قیمت تور هند نوروز 1402، از حدود ۱۰ میلیون تومان آغاز می‌شود و بسته به هتل و تاریخ سفر، متغیر خواهد بود. پیشنهاد ما استفاده از بالاترین بسته‌ی تور برای این سفر است، چرا که تمیزی هتل در درجه‌ی بالایی از اهمیت قرار دارد، همچنین امکان استفاده و تست بسیاری از غذاهای بی‌نظیر هندی، در محیطی تمیز را خواهید داشت که بی‌هیچ شکی، شما را عاشق این غذاها خواهد کرد.

خدمات تور هند نوروز 1402

وقتی شما یکی از بسته‌های تور هند را خریداری می‌کنید، بخش عمده‌ای از خدمات همراه با آن را نیز خریداری کرده‌اید و در مبدأ حرکت شما یا در مقصدتان، به شما عرضه می‌شود. برای مقصد هند، موارد بلیت رفت و برگشت به هند، هتل با صبحانه (هتل‌های هند از میان انواع خدمات هتل صرفاً سرویس صبحانه را ارائه می‌کنند)، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر بین شهری با اتوبوس، ویزای هند، تورلید فارسی زبان، گشت‌های رایگان شهری و بیمه‌ی مسافرتی، در بسته‌ی تور وجود دارد. اما تعداد جاذبه‌های گردشگری هند، آن‌قدر زیاد است که صرفاً با گشت‌های رایگان شهری، امکان بازدید از آن‌ها فراهم نیست. مسافران می‌توانند تورهای متنوعی را که تورلیدرها پیشنهاد می‌دهند، انتخاب و در زمان‌های خالی از آن‌‌ها استفاده کنند، طبیعتاً هزینه‌ی این تورهای انتخابی، جداگانه دریافت خواهد شد.

مدارک لازم برای خرید تور هند نوروز 1402

برای سفر به هند، لازم است که ویزای هند را دریافت کنید. این ویزا حداقل ۵ روز کاری زمان نیاز خواهد داشت، پس دقت کنید که تور نوروز 1402 هند خود را، در زمان مناسبی خریداری کنید که با مشکل دریافت ویزا مواجه نشوید.
ویزای هند به دو صورت الکترونیکی و لیبل‌دار ارائه می‌شود، که دومی در پاسپورت شما درج خواهد شد، ولی دریافت آن زمان بیشتر و مدارک بیشتری نیاز دارد و هزینه‌ی دریافت آن هم بالاتر است. همچین برای دریافت این نوع ویزا، نیاز به حضور شما در کارگزاری سفارت و انجام انگشت‌نگاری است.

مدارک لازم برای دریافت ویزای هند در زیر آمده است.

  • پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار از تاریخ سفر
  • کپی صفحات اول و دوم شناس‌نامه
  • کپی پشت و روی کارت ملی
  • ۲ قطعه عکس ۵*۵
  • فرم اطلاعات فردی تکمیل شده