۰۲۱-۴۱۵۳۵

چرا تور سریلانکا نوروز 99

در میان تورهای نوروز 99 شرق آسیا، مسیرهایی وجود دارد که بسیار مشهور هستند و به گوش همه خورده است، اما برخی مسیرها نیز، هنوز چندان به صورت عمومی، معرفی نشده‌اند و فقط برای سفرروهای حرفه‌ای آشناست. به‌خصوص برای کسانی‌که قبلاً مسیرهای گردشگری زیادی را تجربه کرده‌اند و حالا به دنبال مسیر جدیدی هستند، پیشنهاد ما برای عید نوروز پیش رو، تور سریلانکا نوروز 99 است.

سریلانکا که احتمالاً بخش مهمی از کسانی‌که اهل سفر نیستند، آن را با نام سیلان و چای‌های مشهورش می‌شناسند، جزیره‌ای نه چندان وسیع، در جنوب شرقی شبه‌جزیره‌ی هند و در میانه‌ی اقیانوس هند قرار گرفته است. همین امر سبب شده تا خط ساحلی وسیعی در این کشورر وجود داشته باشد و این امر، برای علاقمندان به ساحل‌های استوایی، می‌تواند جذاب و وسوسه کننده باشد، اگر شما هم از این قشر هستید و در کنار آن ترجیح می‌دهید، مقصدی جدیدی را برای نوروز 99 تجربه کنید، تور سریلانکا می‌تواند گزینه‌ای خاص و ویژه باشد. در کنار شهرهای ساحلی، جاذبه‌های طبیعی و همچنین تاریخی، به‌خصوص مربوط به دوره‌ی استعمار در این کشور، بسیار به چشم می‌خورد. شهرهای توریستی سریلانکا چندان کم نیست و هر کدام می‌تواند نوع ویژه‌ای از علاقمندان را به خود جذب کند.

انواع بسته‌های تور سریلانکا نوروز 99

بسته‌های تورهای سریلانکا نوروز 99 از نظر شهرهایی که در ترکیب بسته‌ها وجود دارند، دارای تنوع هستند. در جریان این تورها، شهرهای کندی، کلمبو و بنتوتا را خواهید دید. ۳ شهری که ترکیبی از شهر و ساحل را در خود جای داده‌اند. برخی بسته‌ها صرفاً به بنتوتا محدود می‌شوند، برخی دیگر ترکیبی از کلمبو و بنتوتا هستند و نهایتاً آن که بسته‌هایی با ترکیب هر ۳ شهر هم وجود دارند. با توجه به این ترکیب، حتماً دقت کنید که کلیه وسایل لازم برای سفرهای ساحلی را همراه خود داشته باشید، تا در جریان سفر، به واسطه همراه نداشتن یکی از وسایل، دچار مشکل نشوید.
تور نوروز سریلانکا توسط خطوط هوایی ایرعربیا و سلام ایر برگزار می‌شود که مسافران با توقفی کوتاه در یکی از شهرهای شارجه یا مسقط، امکان رسیدن به شهر کندی یا کلمبو را خواهند داشت. البته امکان هماهنگی برای پروازهای هواپیمایی امارات نیز وجود دارد، ولی به واسطه اختلاف قیمت زیاد، به صورت پیش‌فرض از دو ایرلاین مذکور استفاده می‌شود.

مدت زمان همراهی با تور سریلانکا نوروز، ۶ شب و ۷ روز خواهد بود، که با توجه به ترکیب شهرهایی که در بسته وجود دارد، مدت زمان اقامت مسافران، در هر شهر، متفاوت خواهد بود.

آب و هوای سریلانکا در نوروز 99

از آن‌جا که سریلانکا در جنوب هند قرار گرفته، دقیقاً موقعیتی بر روی خط استوا دارد و همین سبب شده تا آب و هوای استوایی، در آن حاکم باشد. در حقیقت شهرهای این کشور، در تمام طول سال گرم هستند و دمایی بین ۲۵ تا ۳۵ درجه را تجربه می‌کنند. آنچه در مسیرهای با آب و هوای استوایی اهمیت دارد، میزان بارش و رطوبت هواست که می‌تواند برای مسافران آزارنده باشد.
ماه مارس یا فروردین که تور نوروز سریلانکا در آن برگزار می‌شود، نقطه‌ی آغازین فصل پر بارش شهرهای این کشور است. در حقیقت نوروز، اگر چه یک فصل استثنایی کم بارش در این کشور نیست، ولی هنوز بارش‌ها آغاز نشده‌اند و پس از اتمام این تورهاست که این فصل فرا می‌رسد. دقت کنید که آفتاب در تمامی فصول و به‌خصوص زمان‌هایی که ابرها کمتر هستند، در حال تابش است و این می‌تواند برای شما مضر باشد، حتماً توصیه‌های مربوط به جلوگیری از سوختگی پوست در سفر را جدی بگیرید و تمامی موارد آن را اجرا کنید، تا از خطر سوختگی پوست در امان باشید.

قیمت تور سریلانکا نوروز 99

سریلانکا در شرق آسیا، در میان تورهای لاکچری نوروز 99 قرار نمی‌گیرد، اگر چه امکان فراهم کردن هتل‌های لوکس و رده بالا، در آن‌جا نیز فراهم است، ولی مسیری نیست که ارزان باشد. قیمت تور سریلانکا نوروز 99، از مسیرهایی نظیر مالزی و تایلند و حتی از هند هم گران‌تر خواهد بود. یکی از دلایل این امر، می‌تواند عدم وجود پرواز چارتری، به مقصد شهرهای سریلانکا باشد. با توجه به این که جابجایی بین شهرها نیز بر هزینه‌ی تور می‌افزاید، قیمت‌ها برای نوروز از رقم ۱۲ میلیون تومان آغاز خواهد شد که وابسته به ترکیب شهرهای موجود در بسته‌ی تور و همچنین انتخاب از میان انواع مکانهای اقامتی، می‌تواند به شدت روی قیمت مؤثر باشد.

خدمات تور سریلانکا نوروز 99

هنگامی‌که مسافران یکی از بسته‌های تور سریلانکا نوروز را خریداری می‌کنند، خدماتی را همراه با آن دریافت کرده، که در مبدأ حرکت ایشان یا در زمان حضور در مقصد، به ایشان ارائه می‌شود و هزینه‌ی آن‌ها، بر روی قیمت تور سریلانکا محاسبه شده است. این خدمات شامل بلیت رفت و برگشت به سریلانکا، هتل با صبحانه (هتل‌های سریلانکا از میان انواع سرویس هتل صرفاً سرویس B.B را ارائه می‌دهند)، ترانسفر فرودگاهی، تور لیدر، گشت شهری است. جاذبه‌های گردشگری سریلانکا اما، در یک گشت شهری خلاصه نمی‌شود و مسافران می‌توانند، در صورت تمایل و با توجه به تصمیم خود، از تورلیدرهای مستقر در سریلانکا، نسبت به خرید تورهای داخلی مقصد، اقدام کنند.

مدارک لازم برای خرید تور سریلانکا نوروز 99

از ویژگی‌های تور سریلانکا نوروز ۹۹ آن است که برای حضور در این کشور، چندان کار سختی را در پیش ندارید و نیازی به مهیا کردن مدارک یا حضور در سفارت وجود ندارد و شما صرفاً با ارائه اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار از تاریخ سفر، امکان حضور در مقصد را خواهید داشت. پس فقط به فکر یافتن بسته‌ای مناسب برای سفر خود باشید و به دیگر حواشی فکر نکنید.