۰۲۱-۴۱۵۳۵

چرا تور استانبول نوروز 1402

هیچ‌گاه پیش‌بینی دقیقی از مسائل پیرامون نمی‌توان داشت، اما با احتمال قریب به یقین، می‌توانیم بگوئیم که تور استانبول نوروز 1402، پرطرفدارین تور نوروزی خواهد بود. این امر در سال‌های گذشته و حتی در طول سال وجود دارد و برای همین، نظر دادن قاطع برای ما را کمی ساده می‌کند. مطمئن باشید اگر نوروز را برای سفر با تور استانبول انتخاب کنید، اصلاً در این شهر احساس غربت نخواهید کرد و به وفور مسافران ایرانی را خواهید دید.

نزدیکی مقصد، قابلیت انتخاب روز و ساعت و مدت زمان اقامت به دلخواه، قیمت معقول و منطقی و همچنین فراهم بودن جذابیت برای هر سلیقه‌ای، سبب شده تا ایرانیان، نه تنها علاقمند سفر به استانبول هستند، بلکه گاهی ترجیح می‌دهند به جای تجربه‌ی مقصدی جدید، مجدداً استانبول را برای سفر خود و به‌خصوص تور نوروز 1402 خود، برگزینند.
یکی دیگر از مزایای سفر با تور نوروز استانبول، آن است که روزهای پایانی حراج‌های زمستانی استانبول، در جریان است و مسافران اگر سریع دست به کار شوند، می‌توانند خریدی بی‌نظیر را تجربه کنند. اگر چه قرار داشتن در پایان حراج، سبب می‌شود بسیاری از مدل‌ها و سایزها، به پایان رسیده باشد، اما باز هم یافتن برخی مدل‌ها با تخفیف‌های استثنایی، می‌تواند هیجان‌انگیز و لذت‌بخش باشد. این نکته در دیگر مسیرهای تور ترکیه نوروز 1402 نیز وجود دارد، اما تنوع و میزان تخفیف‌ها در استانبول با دیگر مسیرها قابل قیاس نیست.

انواع بسته‌های تور استانبول نوروز 1402

اگر بخواهیم تنوع بسته را برای یک شهر مشخص، در نظر بگیریم، بدون هیچ شکی، استانبول بیشترین تنوع و تعدد را خواهد داشت. این ویژگی حتی در دیگر مسیرهای تور ترکیه هم وجود ندارد و صرفاً مختلص استانبول است. علاوه بر ایرلاین‌های متنوعی که در این مسیر خدمت‌رسانی می‌کنند، تعداد شب‌های اقامت نیز در این مسیر، برای تور نوروز استانبول، از ۴ شب تا ۱۰ شب متغیر است و همین سبب تنوع زیادی از بسته‌ها می‌شود.
در این مسیر، ایرلاین‌های بسیار زیادی فعالیت می‌کنند، ایران ایر، آسمان، ایران ایر تور، قشم ایر و ماهان از جمله ایرلاین‌های ایرانی و همچنین ترکیش، اطلس جت و پگاسوس از پروازهای ترکیه‌ای هستند که به مسافران خدمات‌رسانی می‌کنند. برخی از این ایرلاین‌ها، در طول روز، بیشتر از ۳ پرواز دارند و همین سبب می‌شود تا تنوع و تعددی غیر قابل رقابت، در این مسیر وجود داشته باشد.

اما در استانبول انواع مکان‌های اقامتی از۳ ستاره تا ۵ ستاره لوکس وجود دارند که قیمت‌های متفاوتی دارند و مسافران می‌توانند با توجه به انتظارات و بودجه‌ی خود، از میان آن‌ها انتخاب کنند. توصیه ما آن است که از خرید هتل‌های ۳ ستاره بسیار ارزان پرهیز کنید و از کارشناسان آژانس آویسا کمک گرفته و هتلی که مکانی مناسب و همچنین قیمت و کیفیتی مدنظر شما را دارد، انتخاب کنید.

آب و هوای استانبول در نوروز 1402

استانبول در طول سال، آب و هوایی تقریباً نزدیک به تهران، با اندک تفاوتی در دمای هوا و همچنین مقداری رطوبت در هوا، که تفاوت اصلی آن با تهران است. نوروز هم مانند تهران، بسیار لذت‌بخش و خوش‌آیند است. دمای هوا از ۵ تا ۲۰ درجه، وابسته به تاریخ سفر و همچنین ساعت در طول شبانه‌روز، متفاوت خواهد بود.
باید گفت که در حقیقت در این بازه‌ی زمانی، نه از گرمای آفتاب تابستانی خبری هست، که نیاز باشد برای جلوگیری از سوختگی پوست در سفر، برنامه‌ای بچینید، نه سرمای زمستانی وجود دارد، که مجبور به حمل همیشگی لباس‌های زمستانی خود باشید. هوا در یک وضعیت بهاری قرار دارد، که شب‌های‌ش البته می‌تواند سرد باشد و گاهی موجب آزار شود. پس تور استانبول نوروز 1402 می‌تواند یک زمان مناسب، برای سفر به این شهر بی‌نظیر باشد.

قیمت تور استانبول نوروز 1402

قیمت تور استانبول در طول سال بسیار متغیر و غیر قابل پیش‌بینی است و این امر در نوروز، بسیار مشکل‌تر است. به‌خصوص که با مشکلات اقتصادی سال‌های اخیر، به کلی شرایط بازار و میزان استقبال، غیر قابل پیش‌بینی شده است.
تور استانبول نوروز ۱۴۰۲، از اوایل بهمن ماه به بازار عرضه می‌شود و فروش آن، از اواسط بهمن‌ماه برای آن‌ها که سریع‌تر قصد مشخص کردن برنامه‌ی خود را دارند، انجام می‌گیرد و تا میانه‌ی تعطیلات نوروزی هم این فروش ادامه خواهد داشت و قیمت‌ها، وابسته به شرایط بازار، تغییر خواهد کرد.
پیش‌بینی برای قیمت تور استانبول نوروز 1402، با رقم حداقل ۵ میلیون تومان آغاز خواهد شد و وابسته به پارامترهایی نظیر ایرلاین انتخابی، تاریخ سفر، تعداد شب اقامت و همچنین هتل انتخابی، قیمت بالاتر خواهد رفت.
دقت کنید که تورهای کشورهای همسایه در نوروز 1402، از تاریخ ۲۵ اسفند تا ۱۳ فروردین برنامه‌ریزی شده است و بالاترین قیمت‌ها مربوط به تعطیلات هفته‌ی اول خواهد بود و هر چه به پایان هفته‌ی دوم نزدیک شویم قیمت تور نوروزی استانبول هم کاهش خواهد یافت.

خدمات تور استانبول نوروز 1402

زمانی که مسافران یکی از بسته‌های تور استانبول نوروز را خریداری می‌کنند، خدماتی را خریداری کرده‌اند که در مبدأ یا مقصد به آن‌ها ارائه می‌شود. بلیت رفت و برگشت به استانبول، هتل با صبحانه (هتل‌های استانبول از میان انواع سرویس هتل خدمات صبحانه یا B.B را ارائه می‌کنند)، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و تور لیدر فارسی زبان از خدماتی‌ست که به صورت پیش‌فرض، بر روی خدمات بسته‌های تور این مسیر، قرار دارد.

مدارک لازم برای خرید تور استانبول نوروز 1402

برای ورود به ترکیه و خرید تور نوروز استانبول، مدارک زیادی نیاز نیست و صرفاً ارائه اسکن پاسپورت با ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر، می‌تواند کمک کند تا کارشناسان ما، امکان ارائه بسته‌ی کامل تور را به مسافران، داشته باشند.