۰۲۱-۴۱۵۳۵

چرا تور آنتالیا نوروز 99

اگر چه در تمام طول سال، تور ترکیه و در مسیرهای مختلف‌ش، محبوب‌ترین مسیر ایرانیان بوده است، اما آنتالیا به صورت تنها، چنین ویژگی ندارد. به واسطه‌ی آن که عمده‌ی تفریحات این منطقه آبی است و نیاز به دمای مناسب هواست و این منطقه بر خلاف تورهای جنوب شرق آسیا، ۴ فصل است، عملاً در پاییز و زمستان، میزان استقبال از تور آنتالیا کاهش چشم‌گیری دارد. اما با فرا رسیدن فصل بهار، به مرور به تعداد مسافران این مسیر اضافه می‌شود، تا نهایتاً در تابستان، مسافران این مسیر، می‌تواند از اکثر تورهای خارجی دیگر پیشی بگیرد.

در‌ واقع تور آنتالیا نوروز 99، سرآغاز شروع مسافرت ایرانیان به این مقصد کم‌نظیر است. فارغ از این که نیازی به دردسرهای اخذ ویزا نیست، پروازی کوتاه، شما را به یکی از زیباترین سواحل جهان با ماسه‌های طلایی می‌رساند. در کنار این هزینه‌های جاری، در تمامی مسیرهای ترکیه، بسیار پایین است و مهم‌تر این که، تورهای آنتالیا با سرویس All و UAll ارائه می‌شوند. اگر از تفاوت خدمات All و UAll مطلع نیستید، می‌توانید مقاله قبلی ما را مطالعه کنید. همین امر علاوه بر این که لذت سفر شما رو چند برابر می‌کند، بلکه هزینه‌های مهمی نظیر نهار، شام و نوشیدنی را به کلی از سفر شما حذف می‌کند، که می‌تواند ویژگی‌ای استثنایی در بین تورها در ایران باشد.

انواع بسته‌های تور آنتالیا نوروز 99

بسته‌های تور نوروز 99 آنتالیا، از نظر تعداد شب اقامت، چندان تنوعی ندارد و اکثریت قریب به اتفاق بسته‌ها، برای اقامتی ۶ شبه در مقصد آنتالیا برگزار می‌شود. اما پروازها به مقصد این منطقه و همچنین تاریخ پروازها، می‌تواند موجب ایجاد تفاوت در بسته‌ها شود. همچنین در هر بسته، انواع مکان‌های اقامتی گنجانده شده، که انتخاب از بین آن‌ها، حوصله‌ی زیادی می‌طلبد، به‌خصوص در تور نوروز آنتالیا، این مسأله بسیار اهمیت ویژه‌ای دارد و توصیه ما انتخاب ریزورت ۵ ستاره با امکانات کامل است، چرا که ارزش هزینه را دارد.

در این مسیر ایرلاین‌های ماهان، ایران ایر، اطلس جت و سان‌اکسپرس فعال هستند، که همگی از کیفیتی قابل قبول برخوردار هستند و مسافران با خیالی آسوده می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. البته هر ایرلاین، ناوگان هوایی متفاوتی در اختیار دارد و انواع هواپیماهای مسافربری آن‌ها، که در خدمت مسافران است، می‌تواند از عوامل تصمیم‌گیری باشد. اما پارامتر مهم‌تر برای این‌که کدام را انتخاب کنید، بر اساس ساعت پروازی و همچنین فرودگاهی که این ایرلاین‌ها به آن پرواز می‌کنند، تعیین می‌شود.

آب و هوای آنتالیا در نوروز 99

آنتالیا در جنوب ترکیه و در ساحل دریای مدیترانه قرار گرفته است. آب‌های لاجوردی رنگ که در برخی نقاط شفافیت کریستالی دارد، مهم‌ترین عامل برای سفر با تور آنتالیا نوروز، برای مسافران است. همین ویژگی این مقصد گردشگری‌ست که نیاز دارد، تا هوا در سردی قرار نداشته باشد. دمای هوای در خلال نوروز، بین ۱۰ تا ۲۰ درجه متغیر است و وابسته به ساعت روز و همچنین تاریخ سفر، می‌تواند متفاوت باشد، پس همان‌طور که قبلاً در مطلب وسایل لازم سفر ساحلی گفته‌ایم، حتماً لباس گرم را برای شب‌نشینی کنار ساحل فراموش نکنید، چون از دست دادن لذت زیبایی دریا در شب، بسیار تلخ خواهد بود.

باید دقت کنید که این دمای هوا به اندازه‌ی تابستان مناسب استفاده از همه‌ی امکانات آنتالیا نیست، پس مسافران تور آنتالیا تور نوروز ۹۹، باید در انتخاب انواع مختلف هتل، دقت کافی داشته باشند، تا در صورتی‌که به هر علتی امکان استفاده از امکانات روباز وجود نداشت، حتماً استخر آب گرم یا سرپوشیده در اختیارشان باشد. توصیه ما، خرید ریزورت ۵ ستاره با بیشترین امکانات است، چرا که در درجه‌ی اول، نگران بدی آب و هوا نخواهید بود و در مرحله‌ی بعد، کیفیت و نوع خدمات هتل به شدت متفاوت است و سفری بی‌نظیر را تجربه خواهید کرد. اکیدا خرید هتل‌های ۳ ستاره یا ۴ ستاره‌ی عادی را توصیه نمی‌کنیم، چرا که هم از نظر محیط و از نظر تنوع غذا و نوشیدنی ضعیف هستند و با کمی هزینه‌ی بیشتر، می‌توان خدماتی بی‌نظیر را در تور نوروز آنتالیا دریافت کرد.

قیمت تور آنتالیا نوروز 99 

در میان تورهای نوروز 99 کشورهای همسایه، شاید یکی از به صرفه‌ترین مسیرها، تور نوروز آنتالیا باشد. از آن‌جا که بسیاری از خدمات در تور آنتالیا بر روی بسته‌ی ارائه شده قرار دارد، بنابراین عملاً هزینه‌های جاری مسیر، به غیر از خریدهای شخصی و گشت‌های تفریحی، از قبل پرداخت شده و مجموعاً سبب می‌شود تا هزینه‌ی کل سفر، بسیار کمتر از سایر مسیرهای گردشگری باشد.

قیمت تور آنتالیا نوروز 99 وابسته به پارامترهای مختلفی‌ست، ایرلاین یکی از این موارد است که طبیعتاً پروازهای ترکیه‌ای رقمی بالاتر و پروازهای ایرانی وابسته به کیفیت ارزان‌تر خواهند بود. مسئله‌ی بسیار مهم اما تاریخ سفر با تور آنتالیا نوروز است. این تورها از تاریخ ۲۵ اسفند تا ۱۳ فروردین ادامه دارد و طبیعتاً تاریخ‌های نزدیک به تحویل سال نو، گران‌ترین تاریخ‌ها را تشکیل می‌دهد و تاریخ‌های قبل و بعد آن، ارزان‌تر هستند، تا جایی‌که در اواخر هفته‌ی دوم، قیمت‌ها شاید تا ۴۰٪ ارزان‌تر از تاریخ‌های مذکور باشند. بنابراین اگر امکان برنامه‌ریزی سفر برای هفته‌ی دوم یا سوم فروردین را دارید، مطمئن باشید سفری بهتر به واسطه‌ی دمای بالاتر هوا و قیمت پائین‌تر خواهید داشت.

 

خدمات تور آنتالیا نوروز 99

در جریان خرید تور آنتالیا نوروز 99، خدماتی به مسافران عرضه می‌شود که می‌توانند به واسطه‌ی آن، دیگر هیچ هزینه‌ای در مقصد نکنند و فقط به فکر لذت و استراحت خود باشند. بلیت رفت و برگشت، هتل با خدمات All یا UALL، ترانسفر فرودگاهی و تورلیدر فارسی زبان، که همین خدمات شما را از همه چیز بی‌نیاز می‌کند. اما اگر قصد گشت و گذار در منطقه، خارج شدن از هتل و همچنین خرید داشته باشید، طبیعتاً هزینه‌های دیگری به شما تحمیل خواهد شد.

دقت کنید که در مسیرهای ساحلی تور ترکیه نوروز 99 که عمده‌ی خدمات آن‌ها، به صورت کامل است، مسافران بیشتر زمان خود را در هتل، که بیشتر در کنار استخر و در صورت آب و هوای مناسب، کنار ساحل خواهند گذراند، محافظت از پوست در سفر بسیار مهم و کلیدی‌ست و عدم توجه به آن، می‌تواند مشکلات جدی برای مسافران ایجاد کند.

مدارک لازم برای خرید تور آنتالیا نوروز 99

برای حضور در ترکیه و همچنین خرید تور آنتالیا نوروز نیازی به مدارک پیچیده و سختی نیست و صرفاً ارائه اسکن پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر می‌تواند همکاران ما در آژانس آویسا را، برای فراهم کردن خدمات به مسافران، کمک کند.