۰۲۱-۴۱۵۳۵

تورهای نوروز 99 کشورهای نزدیک ایران

تورهای نوروز 99 کشورهای نزدیک ایران


بسیاری از ایرانیان، ترجیح می‌دهند تا نوروز را به کشوری در نزدیکی ایران سفر کنند. هزینه‌ی کمتر، مدت زمان اقامت قابل انتخاب، زمان پرواز کوتاه‌تر -که برای بسیاری از جمله آن‌هایی که کودک یا خردسال همراه خود دارند- می‌توانند عواملی برای این ترجیح باشند. قبلاً شرایط تورهای شرق آسیا نوروز 99 را بررسی کردیم و مدت زمان، قیمت و شرایط هر کدام را توضیح دادیم. با توجه به این‌که تورهای کشورهای همسایه، با تأخیر بیشتری عرضه می‌شوند، بررسی این موارد را به این مطلب موکول کردیم. در ادامه، شرایط تور نوروز 99 در کشورهای نزدیک به ایران را بررسی کرده‌ایم.

تور ترکیه نوروز 99

ترکیه همیشه برای مسافران ایرانی، بسیار جذاب و قابل توجه بوده است. عدم نیاز به دریافت ویزا، نزدیکی مسیر، قیمت مناسب تورها و همچنین آب و هوا و فرهنگ مشابه با ایران، از دلایل این علاقه برای سفر بوده است. تور ترکیه در طول سال، پرفروش‌ترین تور در ایران است و از نظر تعدادی نیز، ایرانیان در رتبه‌ی دوم مسافران این کشور قرار دارند. تور ترکیه نوروز 99 اما در مسیرهای گوناگون، با شرایط مختلف، برگزار می‌شود که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

تور استانبول نوروز 99

استانبول همیشه محبوب ایرانیان بوده، اما تور استانبول نوروز 99، باز هم بدون هیچ شکی، پرفروش‌ترین تور این مقطع سال خواهد بود. پروازهای این مسیر، هنوز برای عرضه به بازار و مشتریان آماده نشده است اما قیمت تقریبی تور نوروزی استانبول، حدود ۴ میلیون تومان است. مدت زمان سفر به استانبول، از ۳ شب تا ۱۰ شب و حتی بیشتر قابل تغییر است و مسافران می‌توانند با درخواست از آژانس آویسا، بهترین مدت زمان را، با توجه به بودجه‌ی خود برگزینند. باید مدنظر داشته باشید که سفر در هفته‌ی اول تعطیلات نوروزی، بدون هیچ شکی گران‌تر از هفته‌ی دوم خواهد بود.

تور آنتالیا نوروز 99

اگر از شلوغی کار و امور زندگی در سال ۹۸ خسته شده‌اید و می‌خواهید تا خستگی را در محلی نزدیک به ایران که هزینه‌ی معقولی برای سفر دارد را، از تن به در کنید، تور آنتالیا نوروز 99 بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
در درجه‌ی اول آن‌که آنتالیا یک مقصد ساحلی‌ست و هتل‌های آن، به‌گونه‌ای طراحی و برنامه‌ریزی شده‌اند که بهترین خدمات را به مسافران عرضه کنند. مدت زمان تورهای این مسیر ۶ شب و ۷ روز است و هتل‌های ۳ تا ۵ ستاره به مسافران ارائه می‌شود. پیشنهاد ما آن است که یک هتل ۴ ستاره سطح بالا یا هتل ۵ ستاره متوسط رو به بالا را برای سفر خود برگزینید. همچنین سرویس هتل خود را، بهتر است به صورت UALL انتخاب کنید. اگر با خدمات هتل‌ها آشنایی ندارید، می‌توانید با مطالعه مقاله‌ی انواع خدمات هتل‌ها در سایت، به صورت دقیق با تفاوت هرکدام آشنا شوید.
قیمت تورهای نوروزی آنتالیا نیز از رقم ۵ میلیون تومان آغاز خواهد شد و در هفته‌ی اول و برای هتل‌های سطح بالاتر قیمت متفاوت خواهد بود.

تور کوش آداسی نوروز 99

اگر به دنبال مقصدی هستید که امکانات آنتالیا در آن وجود داشته باشد، اما شلوغی آن را نداشته باشد، تور کوش آداسی نوروز 99، می‌تواند بهترین گزینه‌ی شما باشد. عمده‌ی امکاناتی که شما در هتل‌های آنتالیا دریافت می‌کنید، در این مسیر نیز در اختیار شما خواهد بود، هرچند که غذاهای ایرانی و همچنین جشن‌های ایرانی در این شهر، به صورت محدودتری برگزار خواهد شد و همین امر نیز سبب خلوتی بیشتری نسبت به آنتالیا خواهد بود. قیمت بین این دو مسیر نیز چندان متفاوت نیست و بر اساس حدس‌های اولیه، قیمت این مسیر هم از رقم ۵ میلیون تومان آغاز خواهد شد و با انتخاب هتل‌های لوکس‌تر و همچنین هفته‌ی اول تعطیلات، می‌تواند قیمت بالاتری داشته باشد.

تور دبی نوروز 99

دبی شاید از اولین مقاصد گردشگری ایرانیان بوده است. امروزه هم ایرانیان زیادی، علاقمند سفر به این شهر کم‌نظیر در جهان هستند. نوروز هم به واسطه‌ی هوای مطبوع این منطقه و تفریحات بی‌شماری که برای توریست‌ها گنجانده شده، عاملی برای سفر بیشتر هم‌وطنان خواهد بود. اگر چه برخی بسته‌های تور دبی نوروز 99 به بازار ارائه شده است و رقم آن از ۵.۵ میلیون تومان شروع می‌شود، اما هنوز همه‌ی پروازها و همه هتل‌ها در لیست قرار نگرفته‌اند و امکان گسترش بیشتر این بسته‌ها وجود دارد. تورهای نوروزی دبی از مدت زمان ۳ شب آغاز شده و تا ۷ شب نیز قابل افزایش است. پروازها به این مقصد متعدد و متنوع بوده و مکان‌های اقامتی نیز، بسیار زیاد هستند. تلاش کنید هتل‌های با کیفیت مناسب و محل قرارگیری خوب را برای خود برگزینید، تا لذت بیشتری از سفر با تور نوروز ۹۹ دبی داشته باشید.

تور گرجستان نوروز 99

تفلیس و باتومی دو شهری هستند که در سال‌های اخیر، رشد زیادی در سفر ایرانیان داشته است. نزدیکی مسافت و همچنین قیمت مناسب تورهای این مقصدها، سبب شده تا ایرانیان زیادی به این کشور سفر کنند و تور گرجستان نوروز 99 یک مزیت دیگر نیز بر زمان‌های دیگر دارد و آن برگزاری جشن‌های نوروزی در شهرهایی نظیر تفلیس است. به واسطه قرابت فرهنگی دو کشور، نوروز در این کشور شناخته شده است و برخی مراسم، در این کشور، در این مقطع خاص برگزار می‌شود. پس اگر می‌خواهید عید امسال را همراه با جشن‌هایی شاد و با حال و هوای نوروزی، تجربه کنید تور نوروز ۹۹ گرجستان بهترین گزینه برای شما خواهد بود. باید در نظر داشته باشید که تورهای گرجستان در نوروز، در بسته‌های ۳ شب تا ۱۰ شب عرضه می‌شوند و مقصدهای آن می‌تواند تفلیس یا ترکیب دو مسیر تفلیس و باتومی باشد. پیش‌بینی می‌شود که قیمت تور نوروز گرجستان از رقم ۴ میلیون تومان آغاز شود.

تور ارمنستان نوروز 99

یک سفر ۴-۵ روزه به ایروان، می‌تواند حال و هوای نوروز هر مسافری را به شدت دگرگون کند. آب و هوای مطبوع، قیمت‌های مناسب، تفریحات بی‌نظیر و همچنین شهری زیبا، همه در کنار هم می‌تواند عاملی برای انتخاب تور ارمنستان نوروز 99 باشد. هنوز قیمت تورهای نوروز ارمنستان مشخص نشده است، اما پیش‌بینی ما بر آن است که رقم این تورها از ۴ میلیون تومان آغاز شود. باید دقت کنید که میزان عرضه‌ی تورهای این مسیر، به نسبت گرجستان و دبی، بسیار کمتر است و طبیعتاً تاریخ‌های مناسب آن، سریع‌تر تکمیل ظرفیت می‌شوند. پس اگر قصد دارید نوروز 99 با تور ارمنستان سفر کنید، به محض ارائه بسته‌های آن، انتخاب خود را انجام داده و خرید خود را نهایی کنید.

تور باکو نوروز 99

کشور آذربایجان و به‌خصوص باکو، از نظر فرهنگی بسیار به ایران نزدیک است. بخش قابل توجهی از ایرانیان نیز، توانایی درک زبان آن‌ها را دارند و همین امر، جمعیت مشتاق سفر به باکو را در نوروز، افزایش می‌دهد. عمده پروازهای این مقصد ماهان و ایران ایر بوده است و احتمالاً برای تور باکو نوروز 99 نیز، همین شرایط فراهم خواهد بود. مدت زمان اقامت معمولاً برای ۴ شب برنامه‌ریزی می‌شود و هتل‌ها هم برای مسافران قابل انتخاب خواهد بود. اگر چه هنوز تورهای نوروزی باکو عرضه نشده‌اند، اما بر اساس تجربه‌ی ما در آژانس آویسا، پیش‌بینی می‌کنیم که قیمت آن‌ها نیز از رقم ۴ میلیون تومان آغاز و با توجه به بازه‌ی زمانی سفر و مهم‌تر هتل انتخابی، قیمت تغییر کند. شرایط تورهای نوروزی باکو نیز مانند تور ارمنستان نوروز ۹۹ است و بهتر است خرید خود را در اولین فرصتی که می‌توانید انتخاب کنید.

تور روسیه نوروز 99

در میان تورهای کشورهای نزدیک به ایران، شاید تور روسیه نوروز 99 از بقیه رویایی‌تر و لوکس‌تر محسوب شود. چند سالی‌ست که این مسیر، در نوروز هم به مسافران عرضه می‌شود و استقبال مناسبی نیز از آن شده است و پیش‌بینی می‌شود، تور روسیه نوروز امسال هم پر مخاطب باشد. در این مسیر تور به صورت ترکیبی مسکو و سنت پترزبورگ برگزار می‌شود و مسافران می‌توانند ۷ شب و ۸ روز را در این شهرها سپری کنند. هوای این شهرها در بهار سرد است، ولی لذت گشت و گذار در این شهرهای رویایی، می‌تواند گرمای ویژه‌ای برای مسافران ایجاد کند. تورهای این مقصد نیز با قیمت ۷.۵ میلیون تومان عرضه خواهند شد و عمدتا در دو تاریخ هفته‌ی اول و هفته‌ی دوم برگزار می‌شوند و پروازها به آن روزانه نخواهند بود و این کمبود عرضه، دلیلی‌ست که شما اگر قصد سفر با تور نوروز روسیه را دارید، می‌بایست سریع‌تر اقدام کنید.

 

تقریباً می‌توان گفت با بررسی تورهای نوروز شرق آسیا و تورهای نوروز کشورهای همسایه، عمده‌ی مسیرهایی که در نوروز عرضه می‌شود را بررسی کرده‌ایم. در روزهای آتی اما در مورد تورهای لوکس نوروز 99 و شرایط آن‌ها، اطلاعات کاملی را در اختیار خوانندگان قرار خواهیم داد.