۰۲۱-۴۱۵۳۵

شرایط تورهای شرق آسیا در نوروز 99

شرایط تورهای شرق آسیا در نوروز 99

برنامه‌ی خرید و فروش تور در ایران، شاید به کلی متفاوت از دیگر نقاط جهان باشد. در اروپا و آمریکا به‌خصوص، معمولاً مسافران از ۶ ماه یا حتی پیش‌تر از آن برای خرید تور خود اقدام می‌کنند. دلیل این امر، برنامه‌ی مشخص تعطیلات سالانه افراد و همچنین فرهنگ سفر آن‌هاست. اما در ایران، کاملاً شیوه‌ی متفاوتی بر بازار و فرهنگ خرید مسافران حاکم است که سبب می‌شود چنین امکانی برای هیچ‌کدام از طرفین وجود نداشته باشد. نه آژانس‌های مسافرتی امکان فراهم کردن محصولات و خدمات خود را دارند، چرا که خریداری از ۶ یا ۹ ماه قبل برای آن وجود ندارد و نه مسافری اگر چنین درخواستی داشته باشد، در بازار امکان یافتن آن‌ها را پیدا خواهد کرد. در آخر، عدم ثبات اقتصادی نیز امری‌ست که مزید بر علت شده و به این حلقه‌ی بسته، فشار وارد کرده است.

اما شاید تنها مقطعی از سال، که مسافران می‌خواهند اطلاعات دقیق‌تری از آن در اختیار داشته باشند، سفرهای عید هر سال است. هنوز تمامی قیمت‌های تور نوروز 99 مشخص نشده و همین امر سبب می‌شود تا مسافران امکان تصمیم‌گیری برای مقصد سفر خود، مدت زمان آن و همچنین بازه‌ی زمانی از تعطیلات که می‌خواهند را انتخاب کنند، نیابند. آژانس آویسا تلاش می‌کند تا در این‌جا، پیش‌بینی خود در مورد قیمت تورهای نوروز 99 را در اختیار شما قرار دهد تا امکان تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید.

 

تورهای جنوب شرق آسیا

به واسطه‌ی تعطیلات چند هفته‌ای در نوروز، امکان سفر بلندمدت برای خانواده‌ها میسر می‌شود و یکی از انتخاب‌های اول ایرانیان، مقصدهای جنوب شرق آسیا، برای سفرهای یک هفته و بیشتر خواهد بود. آژانس آویسا به عنوان مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا، برنامه‌ی تورهای نوروز 99 در این مسیرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

تور تایلند نوروز 99

بسیاری افراد و خانواده‌ها، تایلند را به عنوان مقصد نوروزی خود برمی‌گزینند. جاذبه‌های خیره‌کننده‌ی طبیعی، آب و هوایی گرم و سواحلی با شن‌های طلایی، همه و همه عواملی‌ست که می‌تواند، برای مسافران جذاب باشد و با وجود فرصت کافی، می‌توان تور تایلند نوروز 99 را به عنوان یک انتخاب بی‌نظیر داشته باشند.
مسیرهایی که در نوروز برگزار می‌شود، بانکوک، پوکت، پاتایا، ساموئی، چیانگ‌مای و ترکیبی از این مسیرها خواهد بود. البته آویسا تراول به عنوان مجری تخصصی تور تایلند، امکان ارائه خدمات، در سایر مقاصد این کشور را دارد. تورهای این مسیر، برای پروازهای چارتری، به مدت ۷ شب و ۸ روز برنامه‌ریزی شده و پروازها به صورت رفت و برگشت از بانکوک، رفت و برگشت از پوکت و رفت از بانکوک و برگشت از پوکت، برنامه‌ریزی شده است. مسیر اولی که ذکر شد، ارزان‌تر از سایر است و همچنین بلیت‌های سیستمی که هر لحظه دچار تغییر قیمت یا تکمیل ظرفیت می‌شوند، از حالت چارتری، قیمت بالاتری خواهند داشت. قیمت تور بانکوک نوروز 99 که ارزان‌ترین تور تایلند است از رقم ۸ میلیون تومان آغاز می‌شود. طبیعتاً این قیمت برای هفته دوم یا حتی سوم فروردین خواهد بود و هفته‌ی اول ۳۰ تا ۵۰٪ افزایش قیمت خواهد داشت.

تور مالزی نوروز 99

عدم نیاز به دریافت ویزا، نزدیکی فرهنگی و امکان حضور سلیقه‌های مختلف در این مقصد، همه از عواملی‌ست که مسافران را، به خرید تور مالزی نوروز 99 ترغیب می‌کند. در این مسیر، ۳ شهر اصلی کوالالامپور، لنکاوی و پنانگ به مسافران عرضه خواهد شد. پیشنهاد ما استفاده از تورهای ترکیبی مالزی در نوروز است، تا لذت سفر خود را دو چندان کنید. تورهای این مقصد هم، به صورت برنامه‌های ۷ شب و ۸ روز عرضه می‌شود و حداقل قیمت تورهای این مسیر در نوروز، ۷ میلیون تومان خواهد بود و وابسته به هفته‌ی انتخابی و هتل، می‌تواند تا ۳ برابر گران‌تر باشد.

تور بالی نوروز 99

آژانس آویسا تراول اما یکی از متخصصین مقصد بالی ست. اگر وقت و بودجه‌ی کافی دارید، پیشنهاد ما، تور بالی نوروز 99 است. طبیعت بسیار استثنایی و همچنین خلوتی این جزیره، می‌تواند لحظاتی خاص و شاد را برای شما رقم بزند. امکان برنامه‌ریزی برای سفر بالی با دو پرواز ماهان (توقف در کوالالامپور) و قطر (توقف در دوحه) وجود دارد، که دومی شاید تا ۲ برابر اولی هزینه داشته باشد. امکان فراهم کردن هتل در هر بخشی از بالی وجود دارد و اگر با آن‌ها آشنا نیستید، می‌توانید پس از مطالعه مطلب مناطق مختلف بالی ، انتخاب دقیق‌تری داشته باشید. تورهای این مقصد به صورت ۷ شب و ۸ روز برای پرواز ماهان عرضه می‌شود. اما با پروازهای خارجی می‌توان زمان را نیز افزایش داد. حداقل قیمت تور بالی نوروز 99 برای هر نفر ۱۰ میلیون تومان خواهد بود.

تور ویتنام نوروز 99

ویتنام شاید تا سال‌های قبل کمتر برای مردم شناخته شده بود، هر چند هنوز هم به اندازه‌ی مسیرهایی نظیر تایلند، مالزی و حتی بالی، برای مردم شناخته شده نیست. باید بگوئیم این مقصد با دیگر مسیرهای جنوب شرق آسیا تفاوت‌های ویژه‌ای دارد. در درجه‌ی اول، این مسیر بیشتر خانوادگی است و از نظر نوع تفریحات، چندان مشابه تایلند نیست. طبیعت بی‌نظیر و خیره‌کننده‌ی آن، شاید در کمتر کشوری، حتی در جنوب شرق آسیا وجود داشته باشد. اقامت در کشتی‌های کروز هم از جاذبه‌های بی‌نظیر این مقصد، خواهد بود، که تفاوتی چشم‌گیر را برای سفر شما، به ارمغان می‌آورد. شهرهای مختلف ویتنام، می‌تواند مقصد مسافران این کشور بی‌نظیر باشد، اگر در انتخاب شهرها اطلاعات کافی ندارید، می‌توانید مطلب شهرهای توریستی ویتنام را مطالعه کرده و سپس دست به انتخاب بزنید. تورهای این مقصد، با پروازهای ماهان (توقف در کوالالامپور) یا قطر (توقف در دوحه) برگزار می‌شود. قیمت تور ویتنام نوروز 99 از رقم حداقل، ۱۶ میلیون تومان آغاز خواهد شد.


تورهای شرق آسیا

تفاوت‌های فرهنگی در منطقه‌ی شرق آسیا، در قیاس با جنوب شرق آن، شاید باعث شده تا تعداد مسافران ایرانی این کشورها، کمتر باشد. اما نوروز فرصتی‌ست تا علاقمندان به تاریخ، فرهنگ و زیبایی‌های باستانی و در کنار آن طبیعت، فرصت را مغتنم شمرده و مقصد خود را از کشورهای شرق آسیا برگزینند.

تور هند نوروز 99

بدون شک هند یکی از عجیب‌ترین کشورهای جهان، برای هر مسافری خواهد بود. در هر شهری و به هر سمتی بنگرید، یک اثر تاریخی یا باستانی خواهید دید. این‌جا در دوره‌های مختلف تاریخی، محل فرمانروایی افراد متفاوت بوده و هر کدام، یادگاری از خود، به جای گذاشته‌اند. پس اگر عاشق تاریخ و همچنین غذاهای لذیذ و خوشمزه هستید، تور هند نوروز 99 می‌تواند برای شما یک انتخاب بی‌نظیر باشد. مهم‌ترین تور این کشور مثلث طلایی‌ست که ۳ شهر دهلی، آگرا و جیپور را در بر دارد و مهم‌ترین آثار تاریخی نظیر تاج محل را در آن خواهید دید. تور گوا که یک مقصد ساحلی‌ست، در نوروز برگزار می‌شود، اگر توقع سواحلی مانند تایلند را دارید این‌جا محل مناسبی نیست، ولی طبیعت بی‌نظیر گوا و تفاوت‌های‌ش با جنوب شرق آسیا، می‌تواند شما را شیفته‌ی خود کند. تورهای این کشور با پرواز ماهان برگزار می‌شود، مدت زمان اقامت نیز ۷ شب و ۸ روز خواهد بود و مسافران برای این تور، می‌بایست حداقل ۸ میلیون تومان پرداخت کنند.

تور سریلانکا نوروز 99

سریلانکا؛ ملقب به اشک هند که در ایران به واسطه‌ی چای‌های معروف و محبوب‌ش به نام سیلان شناخته می‌شود، در جنوب شرقی هند در اقیانوس هند قرار دارد. این مسیر، یک مقصد با جاذبه‌های طبیعی ساحلی‌ست. سواحل آن شاید مانند تایلند نباشند اما مانند هند نیز محدودیت‌های خاصی هم ندارند و طبیعت بی‌نظیر منطقه، کمک خواهد کرد تا مسافران، لذتی بی‌نظیر را با دیدن منطقه‌ای جدید داشته باشند. تورهای این مقصد، در شهرهای کندی، کلمبو و بنتوتا برگزار می‌شود و مسافران از یک تور ۶ شب و ۷ روزه بهره خواهند برد. عمده‌ی پروازهای این مسیر با ایرلاین‌های ایرعربیا (توقف در شارجه) و سلام ایر (توقف در مسقط) برگزار می‌شود. اما قیمت تور سریلانکا نوروز 99 برای هر فرد، حداقل ۱۱ میلیون تومان، هزینه در بر خواهد داشت.

تور چین نوروز 99

مشاهده‌ی یک تمدن بی‌نظیر، که امروز به غول تکنولوژی و مدرن در شرق آسیا تبدیل شده، بدون هیچ شکی، می‌تواند برای بسیاری مسافران جذاب و بی‌نظیر باشد. شهرهای پکن، شانگهای، شی‌آن، هانگزو، گوانجو، شنزن و ده‌ها شهر توریستی دیگر در چین وجود دارد که می‌تواند مسافران را چنان به خود جذب کند، تا هیچ‌گاه آرزوی ترک آن را نداشته باشند. تور چین نوروز 99 ، می‌تواند یک انتخاب استثنایی برای علاقه‌مندان به مسیرهایی با جاذبه‌های تاریخی و همچنین سازه‌های معماری مدرن باشد. مطمئناً بازدید از دیوار چین، برای همه‌ی افراد دنیا، آرزویی زیباست، پس می‌توانید نوروز امسال، آن‌ها را محقق کنید. تورهای این مسیر با پروازهای ماهان انجام می‌شود و ترکیب‌های مختلفی از شهرها، به مسافران قابل عرضه است. طول مدت اقامت نیز به صورت ۷ شب و ۸ روز است و حداقل رقمی که مسافران باید بپردازند، از ۱۰ میلیون تومان آغاز خواهد شد.

 

در این مطلب کوشیدیم، تا شرایط تورهای نوروز 99 در مقصدهای شرق آسیا را با شما در میان بگذاریم. در روزهای آتی، تورهای نوروز 99 در کشورهای همسایه‌ی ایران را نیز، به اطلاع شما، خواهیم رساند تا امکان تصمیم‌گیری دقیق‌تر و به‌موقع‌تر برای سفر نوروزی خود را، داشته باشید.